Kvalifikacije 3. NL Jug danas na Podvornici NK DOŠK – NK Imotski
Radio Drniš - 9. lipnja 2026.
Danas na Podvornici nogometni spektakl!
Večeras od 18 sati u Drnišu igra se uzvratna utakmica polufinala kvalifikacija za popunu 3. NL jug između NK DOŠK-a i NK Imotskog.
Nakon prvog susreta prošle subote u Gospidnom docu u kojem je Imotski na svom terenu ostvario pobjedu i stekao vrijednu prednost 2:0, DOŠK-ovci traže veliki preokret i plasman u finale kvalifikacija.
Trenutno samo jedno mjesto vodi u 3. NL jug, a obje momčadi svjesne su da utakmica koja se igra danas je ključna.
Trener DOŠK-a Hrvoje Dujić:
Iz kluba pozivaju sve Husare, simpatizere, građane drniškog kraja da ispune Podvornicu i budu vjetar u leđa igračima.
Uz podršku punih tribina nadamo se da će rezultatski deficit se preokrenuti u korist DOŠK-a, višestrukih županijskih prvaka, koji su uloženim radom i trudom proteklih nekoliko sezona to itekako zaslužili!
Vidimo se na Podvornici u 18 sati!



